Czy stosowanie HMB dało Ci pozytywne efekty?
Tak jestem zadowolny.
Nie jestem zadowolony.
Nie stosowałem jeszcze HMB.
ZUMBA Fitness Radom - Kasia Gac Fitness LifeDEFENDO - unikalny system samoobronySiłownia "ENERGY" ul. Gagarina 4 (os. Ustronie)GOLD'S GYM KUP JEDEN PRODUKT, NA DRUGI TAŃSZY OTRZYMASZ 50% RABATU!


I Otwarte Mistrzostwa klubu fitness "OLIMP" w Armwrestlingu - zapraszamy
06.05.2008 01:18

      Po tzymiesięcznej przerwie kolejne zawody z cyklu siłowania na rękę przed nami. To już czwarta impreza w Radomiu, która będzie podsumowaniem naszych radomskich zmagań. Wspólnie z naszym partnerem klubem "OLIMP" serdecznie zapraszamy na I otwarte mistrzostwa klubu "OLIMP" w Armwrestlingu (siłowaniu na rękę). Zawody odbędą się w klubie "OLIMP" ul. Kotarbińskiego (os. Gołębiów I) w dniu 30.05.2008 (piątek), start imprezy o godz. 19. Podczas imprezy przewidujemy wiele atrakcji dla kibiców oraz zawodników. 

      Mamy nadzieję, że ostatnie zawody zgromadzą pokażną liczbę zawodników i będą najlepsze z dotychczasowych. Cieszymy się, że udało nam się znależć zawodników, którzy mają szanse godnie będą reprezentować miasto Radom podczas głównej imprezy finałowej czyli: Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Radomia w Armwrestlingu pod patronatem Prezydenta Miasta Radom Andrzeja Kosztowniaka. Czy zapewnią sobie możliwość startu w mistrzostwach? Odpowiedż otrzymamy 30 maja w klubie "OLIMP". Tak jak wcześniej zapewnialiśmy zawody zoorganizujemy w jednym z radomskich klubów muzycznych, w czasie zawodów zapewniamy specjalną oprawę oraz wiele atrakcji. Zawody odbędą się pod koniec czerwca, dokładną datę podamy do 10 maja.

Podczas imprezy promocyjna sprzedaż odżywek:
ACTIVITA Musli Gainer 3 kg - 50 zł (75 zł)
OLIMP Creatine 1250 300 kapsułek (375 g) - 40 zł (59 zł)
   
UWAGA (notatka dodana 10.12.2007): 
Z powodu ogromnego zainteresownia profesjonalnych klubów armwrestlingowych z całej Polski, inforumujemy że organizowana przez nas impreza jest adresowana wyłącznie do amatorskich, początkujących zawodników z Radomia oraz okolic. Celem imprezy jest wypromowanie ARMWRESTLINGU, zachęcenia do uprawiania tej dyscypliny oraz wyselekcjonowanie najleszych zawodników z naszego regionu.
Podsumowaniem naszych zmagań będzie wielki finał: I Otwarte Mistrzostwa Radomia w ARMWRESTLINGU, który planujemy zoorganizować pod koniec maja 2008. Będzie to typowa impreza ogólnopolska, z bardzo dużą pulą nagród jak na tego typu zawody. Na tą imprezę już dziś serdecznie zapraszam najlepszych zawodników oraz kluby z całej Polski. Trenujcie ciężko będzie o co walczyć!

Rywalizacja odbędzie się na prawą rękę w systemie do dwóch przegranych wg. za-sad WAF (World Armwrestling Federation). Jest to bardzo ciekawy system rozgrywania zawodów, ponieważ nie eliminuje zawodnika po pierwszej przegranej. Przykładowo czołowy zawodnik (Nowak) podczas pierwszego pojedynku trafia na najlepszego zawodnika turnieju (Kowalski), Nowak przegrywa walkę. Mimo jednej przegranej nie odpada z turnieju, w kolejnym pojedynku zostaje mu przydzielony zawodnik teoretycznie słabszy, który również przegrał swój pierwszy pojedynek (tzw. grupa przegranych). Jeżeli Nowak ponownie przegra to definitywnie odpada z turnieju, ponieważ drugi raz przegrał. Natomiast jeżeli Nowak wygra kolejne walki, ma szansę dostać sie do finału i powalczyć ponownie z Kowalskim.
Jest to bardzo dobry i widowiskowy system rozgrywania pojedynków, zapewnia różnorodność starć oraz równe szanse dla wszystkich.

Zobacz jak było na poprzednich zawodach:
12.12.2007 Siłownia "CHAMPION" - http://www.atleta.radom.pl/news/23
11.01.2008 klub fitness "ENERGY" - http://www.atleta.radom.pl/news/30
01.03.2008 klub "Fitness Centrum" - http://www.atleta.radom.pl/news/33

Warto podkreślić, że jest to pierwszy cykl imprez tego typu w Radomiu z tak wysokimi nagrodami oraz profesjonalnymi zasadami.

Szacowana wartość nagród cyklu przekroczy 30.000 zł!!!

PODEJMIJ WYZWANIE,
WYSTARTUJ W ZAWODACH,
POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ!

REGULAMIN ZAWODÓW:
1. Uczestnicy zawodów zostaną podzieleni na następujące kategorie wagowe:
- Mężczyźni: do 78 kg, do 95 kg, powyżej 95 kg; 
- dodatkowo najlepsi zawodnicy z każdej kategorii wagowej wystartują w kategorii open o miano najlepszego armwrestlera zawodów
- Kobiety: Open
2. Warunkiem rozegrania kategorii wagowej jest start min. 8 zawodników. W innym przypadku organizator w porozumieniu z sędzią zawodów zastrzega sobie prawo połączenia kategorii wagowych.
3. Weryfikacja oraz waga uczestników zawodów rozpoczyna się najpóźniej 30 min. przed startem rywalizacji.
4. Zawodnika dopuszcza się do walki jedynie w ubraniu sportowym. W skład ubioru sportowego wchodzi: koszulka z krótkim rękawem lub na ramiączkach, spodnie dresowe lub krótkie spodenki.
5. Rywalizacja odbędzie się na prawą rękę w systemie do dwóch przegranych wg. za-sad WAF (World Armwrestling Federation).
6. Nagrody:
- Dyplomy w każdej kategorii wagowej (do miejsca trzeciego)
- Nagrody rzeczowe o łącznej wartości ok. 5.000 zł
7. Uwagi:
- Opłata startowa wynosi 5 zł

- Każdy uczestnik startuje wyłącznie na własna odpowiedzialność, co automatycznie zwalnia organizatora z  odpowiedzialności za ewentualne kontuzje zawodnika poniesione w czasie zawodów.
- Zapisywać można się osobiście w sklepie "ATLETA" lub telefonicznie 048 362 20 59
8. Warunkiem udziału w zawodach zawodnika nie pełnoletniego jest pisemna zgoda rodzica.
9. Zawodnik przez start zawodach jednocześnie oświadcza zapoznanie się z niniejszym regulaminem.

ORGANIZATOR:
"ATLETA" - Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia

Nagrody ufundowały firmy:
Olimp Supplements
Kaizen Nutrition
Biotech USA Nutrition
Body Art Factory - studio tatuażu
Elita
Headblade.PL
Pizzeria DaGrasso
Restauracja Colosseum
Mała Gastronomia Hala Selgros
Auto-Myjnia Kubuś
TETA Wear Company
klub fitness "OLIMP"

Medialnie nas wspierają:
Telewizja Dami
Radio Rekord
Tygodnik 7Dni
Echo Dnia
Kulturystyka i Fitness Sport Dla Wszystkich
Grupa KK Studio Art-Press-Media
www.strongman.pl

Komentarze:
PrzemO - 06.05.2008 21:22
obecnosc obowiazkowa!

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!
 
Cześć! Co lepiej się opłaca kupić i stosować na siłę: kreatynę, czy HMB? A może oba te suplementy razem? Trenuję do startu w zawodach w wy...
Suplement Miesiąca: L-TYROZYNA Wraz z nowym rokiem zaczynamy nowy cykl artykułów na temat interesujących i wartościowych suplementó...
Zeszłoroczny sezon 2005 zakończylem wynikiem 3ciego miejsca na Mistrzostwach Polski. Wielki sukces dla mnie biorąc pod uwage debiut na zawodach tej...
Jaką role pełni tłuszcz i jakie są jego właściwości? To dobre pytanie.... Jak wiadomo to co jemy ma wielki wpływ na nasz rozwój...
Jaką role pełni tłuszcz i jakie są jego właściwości? To dobre pytanie.... Jak wiadomo to co jemy ma wielki wpływ na nasz rozwój...
POCZĄTKI Treningi jako takie zacząłem po przeprowadzeniu się do internatu do Świnoujścia zaraz po szkole podstawowej. Wczesniej była prowizor...