Jak długo trenujesz?
Dopiero zaczynam
Mniej niż rok
Od roku do trzech lat
Więcej niż trzy lata
RKT - Radomski Klub Taekwon-doZUMBA Fitness Radom - Kasia Gac Fitness Life"ATHLETIC Fitness Club" ul. Królowej Jadwigi 1 (oś. Michałów)GOLD'S GYM KUP JEDEN PRODUKT, NA DRUGI TAŃSZY OTRZYMASZ 50% RABATU!


Wyniki I Otwartych mistrzostw klubu "ENERGY" w siłowaniu na rękę (Armwrestlingu)
02.02.2008 21:15

Druga impreza z cyklu siłowań na rękę już za nami. Podczas zawodów w klubie "Energy" niczego nie zabrakło, były zacięte pojedynki, widowiskowe walki, pojedynki rewanżowe, dramatyczne chwile. Jako organizatorzy cyklu zawodów cieszymy się, że udało nam się zrobić modę na siłowanie na rękę. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony kibiców oraz zawodników. Do walki o pokażne nagrody zgłosiło się 30 zawodników, dzięki temu mogliśmy rozegrać wszystkie trzy kategorie wagowe. W porównaniu do poprzednich zawodów wystartowało o 50% więcej zawodników, co świadczy o dużym zainteresowaniu tą dyscypliną sportową. Tak jak przewidywaliśmy widzowie dopisali i można powiedzieć, że sala pękała w szwach. Podczas zawodów pojawili się nowi wartościowy zawodnicy, którzy trochę namieszali w poszczególnych kategoriach wagowych.

Półfinał w kat. do 78 kg (Czarek Papis vs Pawlak Roman - najstarszy uczestnik imprezy):

 

Walka półfinałowa w kat. +95 kg (Brzyski Sebastian vs Pochylski Piotr)

Jedna z walk w kat.  do 95 kg (Rojek Przemek vs. Guść Maciej)

 

Dekoracja w kat. do 78 kg (od lewej: Papis Czarek 2 m., Cłapa Mateusz 1 m., Tarafuj Przemek 3 m.)

 Dekoracja w kat. do 95 kg (od lewej: Michał Górski "Góral" organizator, Krawczyk Marek 1 m., Guść Maciej 3 m., Michałowski Łukasz 2 m.)

Dekoracja w kat. pow 95 kg (od lewej: Ślażyński Jan 3 m., Ćwik Bogdan 1 m., Pochylski Piotr 2 m.)

 

Góral - organizator/prowadzący, Sylwia - przemiła przedstawicielka klubu "Energy", Łukasz - sędzia gł. zawodów:

Jako organizatorzy cieszymy się, że zebraliśmy bardzo dobre opinie od widzów oraz startujących. Gwarantujemy, że kolejna impreza będzie jeszcze lepsza!

Kolejne zmagania odbędą się w sobotę 1 marca 2008 o godz. 17 w klubie "Centrum Fitness" (ul. Osiedlowa - osiedle Ustronie), już dzisiaj serdecznie zapraszamy na te ekscytujące zawody. Wkrótce podamy wszystkie szczegółowe informacje odnośnie tej imprezy.

Miło mi poinformować, że dzięki pomocy właścicielom klubu "Fitness Centrum" imprezą mocno zainteresowała się firma TIMEX Polska, wiodąca światowa firma w produkcji zegarków. Firma TIMEX ufundowała na następne zawody 3 ekskluzywne zegarki o łącznej wartości 1200 zł!!! Oczywiście pozostała pula nagród jest bez zmian. Zapowiadają się zawody o największej puli nagród ok. 7000 zł!!!

Dzięki uprzejmości firm KAIZEN oraz ATLETA zawodnicy mogli startować w profesjonalnych koszulkach do Armwrestlingu przygotowanych na indywidualne zamówienie przez firmę "TETA" - największego w Polsce producenta odzieży dla osób uprawiających sporty siłowe. Te elitarne koszulki zawodnicy po imprezie mogli zachować dla siebie.

Oficjalne wyniki I Otwartych mistrzostw siłowni CHAMPION w siłowaniu na rękę pod honorowym patronatem Prezydenta Radomia Andrzeja Kosztowniaka:

Kategoria do 78 kg (11 startujacych)
1. Cłapa Mateusz
2. Papis Cezary
3. Tarafuj Przemek

Kategoria do 95 kg (10 startujacych)
1. Krawczyk Marek
2. Michałowski Łukasz
3. Guść Maciej

Kategoria powyżej 95 kg (8 startujących)
1. Ćwik Bogdan
2. Pochylski Piotr
3. Ślażyński Jan

Kategoria open (8 zawodników)
1. Ćwik Bogdan
2. Pochylski Piotr
3. Ślażyński Jan

Do kategorii kobiet niestety zglosila sie tylko jedna zawodniczka :(, której serdecznie dziękujemy za podjęcie wyzwania i chęć startu.

Rozdaliśmy nagrody o łącznej wartości ponad 5000 zł. Nagrody ufundowały firmy:
Olimp Supplements
Kaizen Nutrition
Biotech USA Nutrition
Body Art Factory - studio tatuażu
Elita
Headblade.PL
Pizzeria DaGrasso
Restauracja Colosseum
Mała Gastronomia Hala Selgros
Auto-Myjnia Kubuś
TETA Wear Company
Klub "Energy"

Medialnie nas wspierają:
Telewizja Dami
Radio Rekord
Tygodnik 7Dni
Echo Dnia
Kulturystyka i Fitness Sport Dla Wszystkich
Grupa KK Studio Art-Press-Media
www.strongman.pl

W dziale galeria zamieściliśmy szczegółową foto relację z zawodów: http://www.atleta.radom.pl/galeria/8

Zachęcam do komentowania zawodów, jeżeli macie jakieś sugestie to proszę śmiało pisać. Konstruktywne oceny też mile widziane :)

Komentarze:
Linuks - 23.02.2008 23:37
Zdecydowanie bardziej polecam trening na siłowni niz przed komputerem :P

Sebastian - 15.02.2008 01:29
Tych, którzy nie mogą doczekać się zawodów polecam trening http://www.ceskehry.cz/?game=301&hodnoceni=plus# potem naciskamy spustit hru i możemy troche potrenować :)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!
 
Cześć! Co lepiej się opłaca kupić i stosować na siłę: kreatynę, czy HMB? A może oba te suplementy razem? Trenuję do startu w zawodach w wy...
SUPLEMENT MIESIĄCA: Enzymy trawienne -gdy żołądek woła o pomoc.... Wiele osób uskarża się na problemy żołądkowe. Warto przyjrze...
Dzień treningowy który obejmuje plecy, łączy ze sobą czesc barków, czworoboczny i triceps na jednej sesji. W tym numerze opisze tren...
Kulturystykę zacząłem uprawiać w wieku 15-16 lat. Choć dziś jak wspominam, ciężko nazwać to kulturystyką. Trenowanie lub chodzenie na siłow...
Jaką role pełni tłuszcz i jakie są jego właściwości? To dobre pytanie.... Jak wiadomo to co jemy ma wielki wpływ na nasz rozwój...
Na wstępie pragnę złożyć serdeczne podziękowania za pomoc firmie SPORT-NUTRITION z Poznania (sprzedaż odżywek dla sportowców w Polsce),...