Jak długo trenujesz?
Dopiero zaczynam
Mniej niż rok
Od roku do trzech lat
Więcej niż trzy lata
Siłownia "OLIMP" ul. Kotarbińskiego 2 (os. Gołębiów I)"FITNESS PARK" ul. Chrobrego 22 (Centrum)DEFENDO - unikalny system samoobronyGOLD'S GYM KUP JEDEN PRODUKT, NA DRUGI TAŃSZY OTRZYMASZ 50% RABATU!


I otwarte mistrzostwa klubu "FITNESS CENTRUM" w siłowaniu na rękę 01.03.2008 - Zapraszamy
19.06.8172 12:03

Kolejne zawody z cyklu siłowania na rękę przed nami. To już trzecia impreza w Radomiu z szejściu planowanych. Wspólnie z naszym partnerem klubem "Fitness Centrum" serdecznie zapraszamy na I otwarte mistrzostwa klubu "Fitness Centrum" w Armwrestlingu (siłowaniu na rękę). Zawody odbędą się w klubie "Fitness Centrum" ul. Osiedlowa 9 (os. Ustronie) w dniu 01.03.2008 (sobota), start imprezy o godz. 17. Podczas imprezy przewidujemy wiele atrakcji dla kibiców oraz zawodników. 

Podczas imprezy promocyjna sprzedaż odżywek:
ACTIVITA Musli Gainer 3 kg - 50 zł (75 zł)
OLIMP Witaminy 30 kaps. (2 szt.) - 20 zł (36 zł)

Bardzo cieszymy się, że dzięki zaangażowaniu właścicieli klubu "Fitness Centrum" imprezą mocno zainteresowała się firma "TIMEX" - światowy lider w produkcji zegarków. Firma "TIMEX" ufundowała trzy wysokiej klasy zegarki o wartości 1400 zł!!! Oczywiście pozostała pula nagród bez zmian. Jest o co walczyć!

       

UWAGA (notatka dodana 10.12.2007): 
Z powodu ogromnego zainteresownia profesjonalnych klubów armwrestlingowych z całej Polski, inforumujemy że organizowana przez nas impreza jest adresowana wyłącznie do amatorskich, początkujących zawodników z Radomia oraz okolic. Celem imprezy jest wypromowanie ARMWRESTLINGU, zachęcenia do uprawiania tej dyscypliny oraz wyselekcjonowanie najleszych zawodników z naszego regionu.
Podsumowaniem naszych zmagań będzie wielki finał: I Otwarte Mistrzostwa Radomia w ARMWRESTLINGU, który planujemy zoorganizować pod koniec maja 2008. Będzie to typowa impreza ogólnopolska, z bardzo dużą pulą nagród jak na tego typu zawody. Na tą imprezę już dziś serdecznie zapraszam najlepszych zawodników oraz kluby z całej Polski. Trenujcie ciężko będzie o co walczyć!

Rywalizacja odbędzie się na prawą rękę w systemie do dwóch przegranych wg. za-sad WAF (World Armwrestling Federation). Jest to bardzo ciekawy system rozgrywania zawodów, ponieważ nie eliminuje zawodnika po pierwszej przegranej. Przykładowo czołowy zawodnik (Nowak) podczas pierwszego pojedynku trafia na najlepszego zawodnika turnieju (Kowalski), Nowak przegrywa walkę. Mimo jednej przegranej nie odpada z turnieju, w kolejnym pojedynku zostaje mu przydzielony zawodnik teoretycznie słabszy, który również przegrał swój pierwszy pojedynek (tzw. grupa przegranych). Jeżeli Nowak ponownie przegra to definitywnie odpada z turnieju, ponieważ drugi raz przegrał. Natomiast jeżeli Nowak wygra kolejne walki, ma szansę dostać sie do finału i powalczyć ponownie z Kowalskim.
Jest to bardzo dobry i widowiskowy system rozgrywania pojedynków, zapewnia różnorodność starć oraz równe szanse dla wszystkich.

Zobacz jak było na poprzednich zawodach:
12.12.2007 Siłownia "CHAMPION" - http://www.atleta.radom.pl/news/23
11.01.2008 klub fitness "ENERGY" - http://www.atleta.radom.pl/news/30

Warto podkreślić, że jest to pierwszy cykl imprez tego typu w Radomiu z tak wysokimi nagrodami oraz profesjonalnymi zasadami.

Impreza ta jest jedną z imprez z całego cyklu organizowanych przez nas, podobne zawody w najbliższym czasie odbędą się w następujących klubach:
- "FITNESS PARK" ul. Chrobrego (Centrum)
- siłownia "OLIMP" ul. Kotarbińskiego (os. Gołębiów I)
- fitness klub "MADA" ul. 1905 roku (os. Planty)
- FINAŁ (maj 2008): I otwarte Mistrzostwa Radomia w ARMWRESTLINGU (radomski klub muzyczny - negocjacje wciąż trwają)

Szacowana wartość nagród cyklu przekroczy 30.000 zł!!!

PODEJMIJ WYZWANIE,
WYSTARTUJ W ZAWODACH,
POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ!

REGULAMIN ZAWODÓW:
1. Uczestnicy zawodów zostaną podzieleni na następujące kategorie wagowe:
- Mężczyźni: do 78 kg, do 95 kg, powyżej 95 kg; 
- dodatkowo najlepsi zawodnicy z każdej kategorii wagowej wystartują w kategorii open o miano najlepszego armwrestlera zawodów
- Kobiety: Open
2. Warunkiem rozegrania kategorii wagowej jest start min. 8 zawodników. W innym przypadku organizator w porozumieniu z sędzią zawodów zastrzega sobie prawo połączenia kategorii wagowych.
3. Weryfikacja oraz waga uczestników zawodów rozpoczyna się najpóźniej 30 min. przed startem rywalizacji.
4. Zawodnika dopuszcza się do walki jedynie w ubraniu sportowym. W skład ubioru sportowego wchodzi: koszulka z krótkim rękawem lub na ramiączkach, spodnie dresowe lub krótkie spodenki.
5. Rywalizacja odbędzie się na prawą rękę w systemie do dwóch przegranych wg. za-sad WAF (World Armwrestling Federation).
6. Nagrody:
- Dyplomy w każdej kategorii wagowej (do miejsca trzeciego)
- Nagrody rzeczowe o łącznej wartości ok. 5.000 zł
7. Uwagi:
- Opłata startowa wynosi 5 zł

- Każdy uczestnik startuje wyłącznie na własna odpowiedzialność, co automatycznie zwalnia organizatora z  odpowiedzialności za ewentualne kontuzje zawodnika poniesione w czasie zawodów.
- Zapisywać można się osobiście w sklepie "ATLETA" lub telefonicznie 048 362 20 59
8. Warunkiem udziału w zawodach zawodnika nie pełnoletniego jest pisemna zgoda rodzica.
9. Zawodnik przez start zawodach jednocześnie oświadcza zapoznanie się z niniejszym regulaminem.

ORGANIZATOR:
"ATLETA" - Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia

Nagrody ufundowały firmy:
Olimp Supplements
Kaizen Nutrition
Biotech USA Nutrition
Body Art Factory - studio tatuażu
Elita
Headblade.PL
Pizzeria DaGrasso
Restauracja Colosseum
Mała Gastronomia Hala Selgros
Auto-Myjnia Kubuś
TETA Wear Company
TIMEX POLSKA
klub "FITNESS CENTRUM"

Medialnie nas wspierają:
Telewizja Dami
Radio Rekord
Tygodnik 7Dni
Echo Dnia
Kulturystyka i Fitness Sport Dla Wszystkich
Grupa KK Studio Art-Press-Media
www.strongman.pl

Komentarze:
Linuks - 19.06.1571 12:04
Mysle ze dzisiaj na zawodach to duzo osob odleci za faule....

FC - 25.02.2008 00:08
Jako załoga Fitness Centrum serdecznie zapraszamy ,zegarki są z górnej półki, a na finał szykujemy coś jeszcze. Proponuje przybyc punktualnie, gdyż niestety ilość miejsc dla widzów będzie ograniczona ...pojemność sali jast taka jak jest .....pozdro FC

PrzemO - 22.02.2008 00:07
obecnosc obowiazkowa! :)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!
 
Witam Chciałbym się dowiedzieć w jakim wieku można zacząć przyjmować odżywki i suplementy. Bym był wdzięczny za odpowiedź. Cześć. Pier...
Suplement miesiąca: Diuretyki oraz naturalne odwadnianie. Część nr 2 - zioła i sztuczki. Na wstępie poinformuję, że opisana poniżej meto...
Zeszłoroczny sezon 2005 zakończylem wynikiem 3ciego miejsca na Mistrzostwach Polski. Wielki sukces dla mnie biorąc pod uwage debiut na zawodach tej...
Olej z pestek Dyni (wyciskany na zimno) Stymuluje funkcje gruczołu krokowego prostaty, często stosuje się go w przypadku osób choryc...
Jaką role pełni tłuszcz i jakie są jego właściwości? To dobre pytanie.... Jak wiadomo to co jemy ma wielki wpływ na nasz rozwój...
Na zdjęciu Radek Słodkiewicz nakłada bronzer swojemu bratu, a zarazem poodopiecznemu Tomkowi Słodkiewiczowi, niezła różnica co?...