Czy stosujesz odżywki?
Tak
Nie
"FITNESS PARK" ul. Chrobrego 22 (Centrum)Siłownia "OLIMP" ul. Kotarbińskiego 2 (os. Gołębiów I)DEFENDO - unikalny system samoobronyZAWSZE AKTUALNE PROMOCJE - NAJLEPSZE CENY


MASSACRA nadeszła... MASSACRA na treningu... Masakryczne efekty!!!
19.12.2007 01:54

       Najnowsze dziecko OLIMP'a już dostępne w ATLECIE. Zgodnie z zasadą: "...to co ja biorę dzisiaj, Ty bierzesz jutro..." produkt został już wstępnie przetestowany :) Po bardzo pozytywnych wrażeniach wprowadzamy produkt na stałe do naszej oferty. MASSACRA to innowacyjny produkt przed treningowy o wyjątkowo mocno rozbudowanym składzie. W opakowaniu o wadze 1375 g znajdziemy 25 dużych porcji. Jedno opakowanie wystarcza  na ok. 8 tygodni suplementacji przy założeniu 3 treningów tygodniowo.

 

 

MASSACRA nadeszła... 
MASSACRA na treningu... 
Maaassssaakryczneee efekty!!!

Czego zatem naprawdę potrzebujesz?

1. Kreatyny
Crea-Magna Power Matrix to mieszanina najnowocześniejszych form kreatyny ze szczególnym uwzględnieniem chelatu kreatynowego magnezu - MagnaPower firmy Albion Laboratories.

E=MC2 to formuła Einsteina dla energii...,
ale tylko w przypadku, gdy "MC2" stanowi Magnesium Creatine Chelate MCC
najbardziej innowacyjna, jedyna oryginalna tylko z ALBION Laboratories- CREATINE MAGNA POWER

Siedem różnych super nowatorskich form kreatyny dostarcza w optymalnej ilości środków, by Twój trening był efektywniejszy, a Twoje rezultaty najlepsze z możliwych.

2. Substancji zwiększających produkcję tlenku azotu - NO
Arg-NOX Shot - to aż trzy rodzaje najlepszych form argininy połączone z jej prekursorem - cytruliną. Dzięki temu Twoje mięśnie będą odpowiednio ukrwione, odżywione, pobudzone - gotowe do pełnego przyrostu - Przygotuj się na to!

3. Pobudzenia i sił na treningu
Z pewnością często zdarza się, iż nie masz ochoty iść na trening, a jak już dotrzesz na sale to nie dajesz z siebie 100% - nie tylko Tobie się to przytrafia, stąd nasz pomysł, aby zapewnić Ci i chęci i możliwości do idealnych treningów. Prawdziwy zastrzyk energii - Energy Shot - teraz nie będziesz miał już wymówki, że Ci się nie chce. Powiesz - Chcę i mogę !!!

4. Czynników anabolicznych i antykatabolicznych
Pełne zabezpieczenie przed katabolizmem, a nawet więcej - pobudzenie anabolizmu dzięki formule Aminobolic Shot. Świat nauki przyjmuje obecnie, iż leucyna ma samodzielnie zdolność pobudzania anabolizmu białek, a jej metabolit HMB w połączeniu z glutaminą tworzą świetną parę antykabolików. Całość dopełnia duża ilość beta-alaniny w formie estru i betainy. Czegoż więcej trzeba?!

5. Energii do pracy mięśni
Nie tylko Ty musisz mieć chęć do ćwiczeń, również Twoje mięśnie muszą być zabezpieczone przed tym aby nie zabrakło im paliwa. Dzięki Creamino-Sorb ATP Matrix o odpowiedniej zawartości węglowodanów masz pewność, że podobny scenariusz się nie przydarzy. Jednocześnie węglowodany wspomagają transport kreatyny, argininy i aminokwasów powodując, iż MASSACRA jest produktem typu 1+1,pamiętaj w tym przypadku -
to więcej niż 2 !

PRZYGOTUJ SIĘ NA PRAWDZIWĄ MASSACRĘ !!!

Podstawowym zadaniem ćwiczeń siłowych jest rozwój siły i masy, dlatego zastosowane tu suplementy muszą wspomagać zadania treningowe.
CREAFUSION MASSACRA® zaopatrzyliśmy we wszystkie poznane przez współczesną naukę, dozwolone substancje wspomagające rozwój siły i masy, skomponowane w dawkach i proporcjach zapewniających uzyskanie zwielokrotnionych efektów działania.

Najważniejszym mechanizmem rozwijającym siłę i masę jest anabolizm białek zwiększający przekrój włókien mięśniowych.
Anabolizm polega na pobudzaniu genów, czyli fragmentów DNA, do wbudowywania aminokwasów w białka kurczliwe włókienek mięśniowych.
Pobudzenie genów do produkcji białek następuje przede wszystkim na skutek działania na nie hormonów anabolicznych, ale również ATP, argininy, leucyny i kilku innych aminokwasów.
Jednakże siła rozwijana przez mięśnie nie zależy jedynie od masy ich włókien, ale również od ich zdolności skurczowych, kształtowanych przez wysoki poziomu ATP, acetylocholiny i cyklicznych nukleotydów.

Ponieważ poziom ATP w komórkach mięśniowych wzrasta pod wpływem kreatyny i magnezu przy współpracy węglowodanów oraz innych minerałów i witamin z grupy B, dlatego MASSACRA® zawiera bogaty wybór najaktywniejszych kreatyn (bez mało aktywnego monohydratu) zestawionych w formule Crea-Magna Power Matrix oraz innych stymulatorów ATP zestawionych w formule CREAMINO-SORB ATP Matrix . Na szczególną uwagę zasługuje w tym rozwiązaniu kreatynowy chelat magnezu (Magna Power), który wyjątkowo silnie pobudza przemianę kreatyny w ATP, z uwagi na obecność w strukturze jego cząsteczki przyspieszającego ten proces magnezu.
Węglowodany wchodzące w skład kompozycji CREAMINO-SORB ATP Matrix są jednocześnie efektywnymi transporterami kreatyny, argininy i innych aminokwasów, ułatwiającymi wnikanie tych związków do wnętrza komórek mięśniowych.

Arginina stymuluje geny do produkcji białek zarówno sama, jak też poprzez produkty swych przemian: tlenek azotu (NO), nadtlenoazotyn, agmatynę, poliaminy i kreatynę.
Arg-NOX Shot to kompozycja najaktywniejszych form argininy w zestawieniu z jej prekursorem - cytruliną, zapewniająca długotrwałe utrzymanie wysokiego poziomu argininy dostępnej do procesów anabolicznych.

Leucyna silnie stymuluje produkcję białek przez geny, zwiększając aktywność enzymów anabolicznych, nazywanych kinazami, ściśle współpracując w tych mechanizmach z kreatyną, ATP i cyklicznymi nukleotydami.
Produkt jej przemian - hydroksymetylomaślan (HMB) oraz inne aminokwasy zestawione w formule Aminobolic Shot zarówno wspomagają leucynę w jej aktywności anabolicznej, jak też same wpływają na rozwój masy mięśniowej poprzez inne mechanizmy anaboliczne i silne właściwości antykataboliczne.

Formuła Energy Shot dostarcza potężnej dawki acetylokarnityny (ALC) zwiększającej produkcję acetylocholiny oraz substancji podnoszących poziom cyklicznych nukleotydów, które wspólnie z acetylocholiną kontrolują kurczliwość włókienek mięśniowych i tym samym potęgują zdolności siłowe mięśni szkieletowych.
Cykliczne nukleotydy wykazują tez aktywność anaboliczną, oddziałując na geny poprzez wspominane enzymy anaboliczne - kinazy.
Ułatwiają też utrzymanie niskiego poziomu tkanki tłuszczowej, rozbijając molekuły tłuszczu zapasowego w procesie nazywanym lipolizą.
Efekty metaboliczne formuły Energy Shot potęgowane są przez składniki Arg-NOX Shot , gdyż powstający z argininy tlenek azotu (NO) jest również silnym stymulatorem cyklicznych nukleotydów.

Suplement diety przeznaczony dla dorosłych osób aktywnych fizycznie - szczególnie sportowców wyczynowych - jako środek ułatwiający rozwój masy mięśniowej oraz siły, szybkości i wytrzymałości siłowej.

Sposób użycia: 1 porcja (55g proszku rozpuścić w 350ml wody) 1-2 razy dziennie między posiłkami oraz przed treningiem.

Komentarze:
GÓRAL - 02.02.2008 21:03
Produkt stosowalo juz wiele osob, ja osobiscie jestem zadowolony z jego dzialania i chetnie go polecam innym. Massacra jest naprawde godna uwagi, nie bedziesz zalowac.

damian83 - 30.01.2008 16:32
i co naprawde ta odżywka jest taka dobra bo się zastanawiam nad jej zakup????

Karol - 22.12.2007 01:21
.....massacra- juz testowany probowalem,produkt dobry daje nawet niezlego kopa ,papka dobra motywacja i sila na treningu tez niczego sobie no i super smak prawie jak Carbo.Polecam warto sprobowac i poczuc masakre....:)

Piechniak - 21.12.2007 22:42
goral z karolem podobno szamali po porcji wiec niech sie pochwala;]

artur - 21.12.2007 16:06
ale nazwa faktycznie masakryczna... są juz jakieś opinie od osób, które to jadły ????

demon - 20.12.2007 18:48
Ale masakra :D

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!
 
Cześć ekspert! Mam 30 lat, chodzę do Fitness Clubu w moim mieście od ok. 5 miesięcy. Moim celem jest ujędrnienie ciała i zrzucenie tłuszczyku...
Suplement Miesiąca: L-Karnityna W kolejnej edycji rubryki „Suplement Miesiąc” chciałbym Wam przedstawić suplement, który cies...
Aerobiczna "szóstka" Weidera. Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegaj...
Olej z pestek Dyni (wyciskany na zimno) Stymuluje funkcje gruczołu krokowego prostaty, często stosuje się go w przypadku osób choryc...
Jaką role pełni tłuszcz i jakie są jego właściwości? To dobre pytanie.... Jak wiadomo to co jemy ma wielki wpływ na nasz rozwój...
POCZĄTKI Treningi jako takie zacząłem po przeprowadzeniu się do internatu do Świnoujścia zaraz po szkole podstawowej. Wczesniej była prowizor...