Siłownie
Sporty walki
Inne sporty
Jak Ci sie podoba nasza strona?
Super
Brakowało takiej strony
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
"FITNESS PARK" ul. Chrobrego 22 (Centrum)"ATHLETIC Fitness Club" ul. Królowej Jadwigi 1 (oś. Michałów)Siłownia "ENERGY" ul. Gagarina 4 (os. Ustronie)GOLD'S GYM KUP JEDEN PRODUKT, NA DRUGI TAŃSZY OTRZYMASZ 50% RABATU!


"JustFIT" ul. Radom ul. 1905 Roku (os. Planty)

Opis klubu: Jesteśmy nowym klubem świadczącym usługi fitness, który został zaprojektowany i stworzony przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.
Oferujemy Państwu przestronną, klimatyzowaną i wentylowaną salę wyposażoną w profesjonalny sprzęt niezbędny do prowadzenia różnorodnych form fitness.
Oprócz zajęć grupowych oferujemy również Body Space - steper eliptyczny - orbitrek umieszczony w kapsule wytwarzającej podciśnienie, nowoczesne solarium stojące 220W (aromatyzacja, bryza wodna, czasomierz i mp3) oraz gabinet masażu.
Mają Państwo do dyspozycji wygodne szatnie, przyjemny kącik na relax i odpoczynek przy kawie czy tematycznej gazecie oraz duży, oświetlony i monitorowany parking.

Opis zajęć proponowanych w klubie JustFIT:

ImageROWERY (SPINNING) to zajęcia na rowerach stacjonarnych prowadzone przez instruktora, który przy specjalnie dobranej muzyce układa „trasę", którą uczestnicy zajęć pokonują w różnym tempie, w różnych pozycjach i z obciążeniem dopasowanym do tempa, ustawienia ciała i możliwości każdego uczestnika indywidualnie. Jest to trening no impact, co oznacza że nie obciąża stawów skokowych, kolanowych i biodrowych, a kręgosłup nie jest narażony na mikrowstrząsy. Zajęcia dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej - w jednej grupie pod okiem instruktora mogą ćwiczyć osoby zaawansowane i początkujące!

ImageBody PUMP to intensywny trening ze sztangą, której ciężar regulujemy w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i aktualnych możliwości ćwiczącego. Ćwiczymy przy odpowiednio dobranej, pobudzającej muzyce, w różnym tempie i w różnych kombinacjach dzieląc ćwiczenia ze względu na grupę mięśniową jaką wzmacniają lub łącząc ćwiczenie w nieskomplikowane układy. Ten rodzaj treningu ma za zadanie poprawę ogólnej wydolności organizmu, wyszczuplenie sylwetki, wzrost wytrzymałości i siły mięśni bez widocznego wzrostu ich obwodów. Utrata podskórnej tkanki tłuszczowej podkreśla zarys mięśni. 

ImageSTEP Easy to zajęcia aerobowe z wykorzystaniem stepu. Instruktorka uczy podstawowych kroków i wejść na step, tworząc nieskomplikowaną choreografię, której stopień trudności dopasowuje do możliwości i poziomu wytrenowania grupy. Zajęcia kończą się zawsze ćwiczeniami wzmacniającymi ramiona, uda, pośladki, brzuch i rozciąganiem.

STEP Dance - zajęcia aerobowe na stepie, oparte na tanecznej muzyce i choreografii. Trudniejsze sekwencje tanecznych kroków, obrotów, przejść przez step mające na celu poprawę wydolności, koordynacji i pamięci ruchowej, spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnianie mięśni nóg i pośladków. Zajęcia kończą się zawsze ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi ramiona, uda, pośladki, brzuch.

TBC to połączenie prostych układów choreograficznych na podłodze lub na stepie z ćwiczeniami wzmacniającym z użyciem przyborów takich jak hantelki, obciążniki, gumy. Wzmacniamy i kształtujemy ramiona, klatkę piersiową, grzbiet oraz intensywnie brzuch, pośladki, uda. Zajęcia kończą się zawsze rozciąganiem ćwiczonych grup mięśniowych i relaxem.

ImagePILATES jest to trening całego ciała, który obejmuje wzmacnianie, rozciąganie i rozluźnianie mięśni, połączone z odpowiednim, głębokim oddechem przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Kształtujemy całą sylwetkę, intensywnie wzmacniamy mięśnie ud, pośladków i brzucha, a także głęboko położone mięśnie wewnętrzne brzucha i miednicy, które nie są aktywowane podczas innych treningów. Podczas zajęć instruktor - rehabilitant zwraca szczególną uwagę na odciążenie kręgosłupa i wszystkich stawów, na wzmocnienie mięsni grzbietu i rozluźnienie napięć mięśniowych szczególnie w okolicach karku i górnej części pleców. Regularny trening pozwala zapomnieć o bólach kręgosłupa, bólach głowy, koryguje wady postawy, a zatem wspomaga lub zastępuje rehabilitację. Poprawia elastyczność, zwiększa zakres ruchu, ujędrnia i wysmukla sylwetkę. Ćwiczymy na specjalnych matach (MAT) lub z dużą piłką (BALL), która dodatkowo poprawia koordynację ruchową i równowagę.

BODY SPACE to kapsuła, w której szczelnie zamknięta dolna część ciała poddawana jest na przemian działaniu ciśnienia ujemnego (podciśnienia) oraz dodatniego (ciśnienie atmosferyczne). Równolegle z terapią próżniową odbywa się trening na steperze eliptycznym. Parametry urządzenia ( obciążenie, próżnia) sterowane są komputerowo i dobierane indywidualnie do każdej osoby, w zależności od jej możliwości i wytrenowania. Jest to nowoczesna metoda zwalczania cellulitu i tkanki tłuszczowej. 

Podczas ćwiczeń na BODY SPACE następuje: 
- poprawa krążenia krwi i limfy,
- wzrost przemiany materii,
- redukcja tkanki tłuszczowej
- likwidacja cellulitu pierwszego i drugiego stopnia,
- znaczna utrata centymetrów w obwodach takich partii ciała jak: brzuch, biodra, pośladki oraz uda
- spadek wagi ciała

Nasz komentarz:
To nowy klub na aktywnej mapie radomia. Mimo tego, że klub jest nowoscią na rynku fitness to osoby, które go tworzą dobrze są znane entuzjastom fitness i wszelakiej aktywności. Oczywiście mowa o Łukaszu i Justynie Wołczyńskich. Są to osoby, które od wielu lat związane są z aktywnym trybem życia. Teraz po latach nabywania doświadczenia w branży postanowili zrealizować własne marzenie jakim był własny fitness klub. JustFIT to właśnie owoc ich pasji. Wiemy, że właściciele to osoby dla których aktywny tryb życia to całe życie, dlatego jesteśmy spokojni o powodzenie tego przedsięwzięcia. Z szerokiego wachlarza usług polecamy szczególnie spinning jako ciekawą i bardzo intensywną formę aktywności na rowerach treningowych. Cieszymy się, że możemy być partnerem JustFIT. Gorąco polecamy!

Zapraszamy również na stronę naszego partnera: www.justfit.pl
Na stronie zawsze znajdziecie aktualne plany zajęć, cenniki, informacje z życia klubu.

UWAGA:
Każdy nowy klient powołujący się na "ATLETĘ" otrzyma 20 % rabatu przy wykupie dowolnej usługi.

 
Hej Borys! Czy w okresie budowania masy mięśniowej też masz problemy z przejedzeniem, jadłowstrętem? Jak temu zaradzić i co robić, aby utrzyma...
Skąd nazwa Carbo? Pochodzi od angielskiego słowa Carbohydrates co oznaczapo polskuwęglowodany. Odżywka typu Carbo w świetny sposób uzupeł...
Dzień treningowy który obejmuje plecy, łączy ze sobą czesc barków, czworoboczny i triceps na jednej sesji. W tym numerze opisze tren...
Wiele osób prosiło ododanie diety oraz suplementacji czołowego kulturysty w Polsce oraz Europie Rafała Borysiuka, spełniamy Wasze życzenie...
Jaką role pełni tłuszcz i jakie są jego właściwości? To dobre pytanie.... Jak wiadomo to co jemy ma wielki wpływ na nasz rozwój...
Na zdjęciu Radek Słodkiewicz nakłada bronzer swojemu bratu, a zarazem poodopiecznemu Tomkowi Słodkiewiczowi, niezła różnica co?...