Gdzie trenujesz?
Profesjonalny klub
Dom/piwnica itp.
"FITNESS PARK" ul. Chrobrego 22 (Centrum)RKT - Radomski Klub Taekwon-doDEFENDO - unikalny system samoobronyGOLD'S GYM KUP JEDEN PRODUKT, NA DRUGI TAŃSZY OTRZYMASZ 50% RABATU!


W skrócie o nas.
Firma "ATLETA" specjalizuje się w sprzedaży odżywek dla sportowców, preparatów odchudzających oraz suplementów zdrowotnych, akcesoriów treningowych, odzieży treningowej. Naszymi największymi atutami jest bogata oferta oraz wiedza z zakresu wspomagania sportowego (suplementacji), treningu oraz diety. Każdy klient może liczyć na bezpłatne fachowe doradztwo z zakresu wspomagania wysiłku, żywienia oraz treningu (porad udziela ekspert miesięcznika "Kulturystyka i Fitness Sport Dla wszystkich"). Nasz profil działalności obejmuje osoby aktywne pragnące zadbać o swoją sylwetkę oraz zdrowie, sportowców wyczynowych i kluby sportowe.

Jak to się zaczęło?
Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia "ATLETA" jest owocem wieloletniej pasji właściciela problematyką wspomagania sportowego, dietetyki, treningu oraz zdrowego stylu życia. Firma powstała z zamiłowania do sportu, aktywnego wypoczynku oraz z chęci stworzenia wyjątkowej placówki doradczej, zaoferowania nowego poziomu obsługi dotąd nieznanego na rynku radomskim.

Coś więcej niż sklep.
Firma "ATLETA" to coś więcej niż kolejny zwykły sklep z odżywkami, w którym główny nacisk położony jest na sprzedaż. "ATLETA" to profesjonalna placówka doradcza, w której każdy klient otoczony jest opieką na najwyższym światowym poziomie w miłej rodzinnej atmosferze. Jesteśmy z Tobą zawsze, nie tylko w momencie dokonywania zakupów. Gdy masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania jako nasz klient możesz codziennie przyjść do naszej placówki. Jeżeli nie możesz przyjść, możesz do nas zadzwonić lub napisać e-mail. Nie musisz nic kupować, nie musisz dodatkowo płacić, po prostu jesteś w rodzinie "ATLETA" to nam wystarczy. Codziennie, 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji…

Sukces = indywidualne podejście oraz wiedza.
Dlaczego osiągnęliśmy sukces? Ponieważ porady naszych ekspertów są skuteczne, a polecane przez nas suplementy i odżywki działają. Posiadamy w ofercie tylko najlepsze i najskuteczniejsze produkty z całego świata. Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wspomagania wysiłku, treningu oraz żywienia pozwala nam indywidualnie dobierać suplementację dla każdej osoby. W naszej placówce nie ma gotowych szablonych czy schematów, każda osoba konsultowana jest indywidualnie – to złota zasada, która kierujemy się od początku istnienia firmy. Naszymi stałymi podopiecznymi są czołowi sportowcy, znane osobistości i aktywne osoby pragnące zadbać o swoją sylwetkę oraz zdrowie. Współpracujemy z najlepszymi klubami sportowymi, przyczyniając się do ich sukcesów.

Dynamiczny rozwój.
Choć od rozpoczęcia działalności w 2004 roku minęło trochę czasu, to nie stoimy w miejscu i wciąż rozwijamy się. Od początku naszej działalności stawiamy na profesjonalną obsługę i najwyższą jakość oferowanych usług, to zaprocentowało w przyszłości. Osiągnęliśmy duży sukces na rynku, jednak nie spoczywamy na laurach i staramy się jeszcze bardziej polepszać nasze usługi oraz poszerzać naszą ofertę, nie zapominamy też o ciągłych inwestycjach. Każdego dnia jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia, które procentują w przyszłości. Dotychczas odniesione sukcesy jeszcze bardziej nas mobilizują do cięższej pracy. Nabyte wcześniej wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało dynamicznym rozwojem naszej placówki. Firma "ATLETA" obecnie posiada największą ofertę odżywek dla sportowców oraz suplementów diety na rynku radomskim, znajdziecie w niej Państwo produkty czołowych światowych producentów. Doskonała znajomość rynku odżywek oraz nabyta wiedza pozwala nam optymalnie dobierać produkty cechujące się wysoką skutecznością działania. W przeciwieństwie do innych firm nie trzymamy się sztywnej oferty i jesteśmy otwarci na nowe innowacyjne produkty. Jesteśmy jedną z niewielu firmy w Polsce, która jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym zamówieniom. Możemy na specjalne życzenie dostarczyć praktycznie każdą odżywkę z dowolnego zakątka świata, ewentualnie zaproponować korzystniejszą alternatywę. Naszym największym atutem są bezpłatne porady Michała Górskiego „Górala” (pomysłodawca oraz właściciel firmy) znany ekspert z dziedziny suplementacji sportowej, treningu oraz diety, promotor zdrowia. Jego wiedza została wielokrotnie doceniona przez czołowe firmy odżywkowe oraz największe czasopisma sportowe. Od wielu lat jest stałym ekspertem miesięcznika „Kulturystyka i Fitness Sport Dla Wszystkich”.

"ATLETA" – powrót do starożytnych korzeni.
Nazwa firmy "ATLETA" ma nawiązywać do antycznych sportowców "atletów", którzy uczestniczyli w starożytnych igrzyskach olimpijskich przed naszą erą. Byli to najsprawniejsi ludzie w państwie, swoista elita która uczestniczyła w igrzyskach olimpijskich. Cechowali się nie naganna sylwetką, doskonałym zdrowiem, walecznością, nie ustępliwością, odwagą, niesamowitą wszechstronnością (zawodnik z powodzeniem startował w kilku konkurencjach siłowych oraz wytrzymałościowych). Doskonale wiedzieli co oznaczają słowa fair-play, honor oraz należyty szacunek dla przeciwnika. Warto podkreślić, że atleci nie koncentrowali się tylko na rozwoju ciała, lecz również na rozwoju intelektualnym. Dlatego też byli bardzo cenieni w swoich osadach, cechowali się dużą charyzmą, co za tym idzie mieli spory wpływ na sprawy lokalne. Cieszyli się niezwykle dużym szacunkiem i uznaniem. Tak jak oni my również obraliśmy misje wszechstronności tj. otwarcia na każdego klienta, zrozumienia jego potrzeb oraz oczekiwań. Dlatego nie chcemy ograniczać się tylko do sportów siłowych. Pragniemy promować sport jako formę aktywnego spędzania czasu z rodziną, bądź znajomymi. Chcemy by nasi podopieczni dzięki naszej wiedzy i pomocy tak jak antyczni sportowcy cieszyli się nie naganną sylwetką oraz kondycją zdrowotną. Atleci byli uważani za bohaterów narodowych, byli oglądani przez tysiące widzów, ich sukcesy doceniali władcy, byli wzorem do naśladowania. Chcemy by nasi klienci czuli się takimi małymi atletami, cieszyli dobrą formą, czuli się spełnieni, pewni siebie, dowartościowani, szanowani, by żyli ze świadomością lepszego życia, bohaterskiego życia…

Organizacja oraz wspieranie imprez – promocja sportu.
Nie ograniczamy się tylko do działalności w naszej placówce. Wielokrotnie z powodzeniem organizowaliśmy bezpłatne imprezy sportowe w Radomiu takie jak zawody Strong Man Herkules, Strong Student. Angażujemy się w większość wydarzeń sportowych w Radomiu i okolicach. Wspieramy finansowo ambitne inicjatywy, by zapewnić startującym należyte wynagrodzenie a kibicom dostarczyć dodatkowych atrakcji. Sponsorowaliśmy gale sportowe (kick boxing, boks), próby bicia rekordu guinessa, mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, strong student, lokalne imprezy w szkołach średnich, imprezy jubileuszowe fitness klubów. Zapraszamy do Radomia największe gwiazdy sportu min.: Mariusz Pudzianowski, Jarek Dymek, Sławek Toczek, Marek Markwat, Andrzej Maszewski, Jan Łuka, Rafał Borysiuk, Kamil Majek, Mariusz Bałaziński oraz wiele innych. Wspieramy kluby sportowe oraz związki sportowe, po części przyczyniając się do ich sukcesów. Ciekawą inicjatywą są bezpłatne spotkania dla osób uczęszczających do zaprzyjaźnionych z naszą firmą fitness klubów. Tematem spotkań jest najczęściej problematyka diety, zdrowego trybu życia, odpowiedniego stosowania suplementów diety. Nie uciekamy się do suchego wykładu, każdy może zadać nurtujące pytanie prowadzącemu. Spotkania te zawsze prowadzi Michał Górski „Góral”, który w bardzo łatwy i przystępny sposób przekazuje swoją wiedzę przybyłym uczestnikom.


Kto za tym stoi?
Jak już wcześniej wspomniano pomysłodawcą oraz twórcą Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia "ATLETA" jest Michał Górski "Góral" – znany ekspert z dziedziny suplementacji sportowej, treningu oraz diety, promotor zdrowia. Jego wiedza została wielokrotnie doceniona przez czołowe firmy produkujące suplementy diety oraz największe czasopisma sportowe. Jest autorem setek artykułów na temat wspomagania sportowego. Od wielu lat jest stałym ekspertem miesięcznika "Kulturystyka i Fitness Sport Dla Wszystkich". Trwale współpracuje z czołowymi sportowcami wyczynowymi przyczyniając się do ich sukcesów.Góral o sobie:
Ciężko pisać o sobie, ale spróbujmy...

Zaczęło się niewinnie, kiedy po wakacjach rozpocząłem naukę w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego (tzw. liceum sportowe), do którego wciąż mam ogromny sentyment i bardzo miłe wspomnienia. Jako młody człowiek byłem niezadowolony ze swojej szczupłej sylwetki (zaledwie 60 kg) i postanowiłem to zmienić, tak rozpocząłem pierwsze treningi w siłowni (w wieku 15 lat). Był to mój pierwszy kontakt ze sportami siłowymi. Wcześniej kilka lat trenowałem zapasy. Znajomi mówią, że jestem znany tego, że jak za coś się biorę to chce to robić najlepiej, wręcz idealnie. Cóż muszę się z nimi zgodzić, gdyż tak faktycznie jest. Szybko zauważyłem, że nie wystarczy pomachać parę razy sztangą i czekać na efekty. Wiedza równa się efekty i tak sukcesywnie budowałem swoją wiedzę na temat wspomagania sportowego, odżywiania oraz treningu. Początkowym źródłem wiedzy byli starsi stażem koledzy, później sportowe fora dyskusyjne, z czasem zaczęło się czytanie fachowej literatury, przeglądanie bibliotek medycznych, wyszukiwanie nowinek oraz poszukiwania odpowiedzi na nurtujące pytania. Wiem, że jeszcze wiele przede mną pracy, każdego dnia uczę się. Gdy nie znam odpowiedzi na pytanie to potrafię szczerze powiedzieć: „nie wiem”, ale staram się by to „nie wiem” trwało jak najkrócej. Nieraz spędzałem kilka nocy by znaleźć odpowiedź na trudne pytanie. Nie bez znaczenia były konsultacje z takimi autorytetami jak Sławek Ambroziak oraz Darek Szukała, z którymi wielokrotnie konsultowałem dyskusyjne tematy. Kiedyś niedoścignione autorytety, obecnie serdeczni przyjaciele, na których pomoc i wsparcie zawsze mogę liczyć. Pewnego dnia moja wiedza i ambicja została zauważona przez Paulinę Winiarczyk oraz Roberta Klimaszewskiego, właścicieli firmy Power-Zone z Warszawy - największej hurtowni odżywek w Polsce. Zaproponowali mi współpracę i tak zostałem zwerbowany do Power-Zonu. Na początku wykonywałem dla nich luźne zlecenia, by z czasem zostać ich stałym głównym konsultantem/ekspertem. Mam do nich wielki szacunek za to, co dla mnie zrobili, gdyż pojawili się w moim życiu w bardzo trudnych chwilach, gdyby nie oni pewnie nie miałbym nic. Prócz wsparcia materialnego, nauczyłem się od nich wielu pozytywnych cech, w sumie to Power-Zone i ludzie w nim pracujący ukształtowali mój młodzieńczy charakter, do dzisiaj są dla mnie jak druga rodzina. To dzięki nim zaistniałem na arenie ogólnopolskiej, min. zostałem zaproszony do współpracy z miesięcznikiem „Kulturystyka i Fitness Sport Dla Wszystkich”. Niestety ilość obowiązków, jakie wziąłem na swoje barki spowodowały, że po wieloletniej współpracy nasze drogi z Power-Zone rozeszły się (z mojej winy). Obecnie przyjaźnimy się i współpracujemy handlowo. Jednak wew. wciąż czuję się z nimi związany i jestem ich „eks ekspertem”, zawsze kiedy mogę pomagam im i mogą na mnie liczyć. Przynajmniej tak staram się spłacić dług zaufania, jakim mnie kiedyś obdarzyli. Robert i Paulina Klimaszewscy zawsze będą dla mnie niedoścignionym wzorem „szefów”, którzy różnią się od tych książkowych przywódców z podręczników zarządzania. Chciałbym kiedyś umieć stworzyć w firmie podobną rodzinna atmosferę. Jeżeli chodzi o rozpoczęcie współpracy z gazetą to na początku nie było łatwo. Musiałem szybko nauczyć się pisać odpowiednim zrozumiałym językiem. Tutaj pojawiła się również ciekawa i ważna postać w moim życiu – Piotrek Szymanowski (redaktor naczelny). Cieszę się, że Piotrek mi zaufał i dał szansę, którą wykorzystałem. Tworzenie tekstów dla czytelników stało się moją ogromną pasją, zawsze gdy tworze coś nowego podchodzę do tego bardzo ambicjonalnie. Kiedy pisze wyłączam się na kilka dni dla otoczenia, poprostu jestem niedostępny, liczy się tylko jedno – jak najlepszy artykuł. Najczęściej z krótkiej notatki powstaje całostronicowym artykuł, by jak najwięcej wiedzy przekazać czytelnikom. Nie raz nawaliłem z tego powodu, gdyż spóźniałem się z oddaniem tekstu do druku, czym przyprawiłem Piotrka o szybsze bicie serca (przepraszam). Piotrek również ma ciekawy wpływ na moją osobowość. Między nami jest spora różnica wieku, jednak nigdy to nie jest odczuwalne i dogadujemy się jak dwaj przyjaciele od lat. Najlepsze są opowieści Piotra jak to było kiedyś: co się liczyło w sporcie, jakie były warunki, trendy, jak się trenowało kiedy mnie jeszcze nie było nawet na świecie ? Jest dla mnie prawdziwą skarbnicą takiej wiedzy. Cieszę się, że przez wiele lat przebywania w branży udało mi się poznać wielu znanych sportowców oraz ekspertów z branży, z większością z nich jestem w bliskich stosunkach. Stały kontakt pozwala na ciągłą wymianę doświadczeń i obserwacji, które później procentują przy współpracowaniu z podopiecznymi. Najlepiej zobrazuje to powiedzenie: "To co my robimy dzisiaj, wy będziecie robić jutro". Firma "ATLETA" jest właśnie owocem mojej wieloletniej pasji problematyką wspomagania sportowego, dietetyki, treningu oraz zdrowego stylu życia. Firma powstała z zamiłowania do sportu, aktywnego wypoczynku oraz z chęci stworzenia wyjątkowej placówki doradczej, zaoferowania nowego poziomu obsługi dotąd nieznanego na rynku radomskim. Skuteczne pomaganie innym oraz promowanie zdrowego stylu życia pozwala mi realizować własne ambicje. Obecnie planuje rozwijać Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia "ATLETA", w planach jest kilka ciekawych pomysłów do realizacji, jednak na wszystko kiedyś przyjdzie czas...

Nasze atuty:
- wiedza z zakresu: wspomagania, żywienia oraz treningu
- doskonała znajomość rynku odżywek w Polsce i na świecie
- bezpłatne konsultacje z ekspertem miesięcznika "Kulturystyka i Fitness Sport Dla Wszystkich"
- indywidualne oraz życzliwe podejście do każdego klienta
- korzystne warunki współpracy
- kompetentni pracownicy
- współpracujemy z wieloma czołowymi sportowcami oraz klubami


Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom za obdarzenie nas swoim zaufaniem. Pamiętajcie, że cieszymy się z Wami Waszymi sukcesami. Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy oczekują profesjonalnej rzetelnej obsługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami przyniesie pożądane efekty.

Zapraszamy również do osobistych odwiedzin naszej placówki w centrum Radomia przy ul. Witolda 6/8 pawilon 20 (wejście od ul. Kilińskiego) – jak do nas trafić? (kliknij). 
Cześć.Jestem teraz po okresie budowania masy mięśniowej. Wraz z przybieraniem na wadze, przybyło mi trochę za dużo tłuszczu, którego ch...
SUPLEMENT MIESIĄCA: Enzymy trawienne -gdy żołądek woła o pomoc.... Wiele osób uskarża się na problemy żołądkowe. Warto przyjrze...
Aerobiczna "szóstka" Weidera. Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegaj...
Kulturystykę zacząłem uprawiać w wieku 15-16 lat. Choć dziś jak wspominam, ciężko nazwać to kulturystyką. Trenowanie lub chodzenie na siłow...
Jaką role pełni tłuszcz i jakie są jego właściwości? To dobre pytanie.... Jak wiadomo to co jemy ma wielki wpływ na nasz rozwój...
Na zdjęciu Radek Słodkiewicz nakłada bronzer swojemu bratu, a zarazem poodopiecznemu Tomkowi Słodkiewiczowi, niezła różnica co?...